Os camiño rurais obxecto deste proxecto contan cunha capa de rodadura executada hai moitos anos mediante rega asfáltica, polo que é necesario abordar as obras concretas nos apartados descritos na documentación gráfica, e deste xeito dar continuidade á mellora da estradas municipais.

Actualizada: 11/08/2025 11:48
Resuelta
Obras

Presupuesto

55.254,00 EUR

Valor estimado (sin impuestos)

55.254,00 EUR

Valor global estimado

66.857,34 EUR

Total (con impuestos)

Duración: 3 mes(es)

Adjudicación

Adjudicatario
NIF/CIF: B32210775
Importe de adjudicación
52.021,64 EUR
Fecha de adjudicación
08/08/2025

Códigos CPV

Clasificación de productos y servicios

Documentación

12 documentos

8 - Anexo I.pdf
Documento Adicional
9 - Anexo II.pdf
Documento Adicional
Valoraciones
Otros Documentos
Anuncio de licitación
Otros Documentos
Valoraciones
Otros Documentos
Documento de aprobación del expediente
Otros Documentos
Cadro-resumo do PCAP
Otros Documentos
Proyecto técnico
Otros Documentos
Acuerdo de iniciación del expediente
Otros Documentos
Memoria justificativa
Otros Documentos
7 - PCAP.pdf
Pliego / Legal
10b - PPT.pdf
Pliego Técnico
Regístrate para guardar licitaciones y recibir alertas
Crear Cuenta Gratis

Organismo Contratante

Alcaldía del Concello de San Xoán de Río
NIF: P3207100C
San Xoán de Río
Ayuntamientos
Sector Público
Ver Perfil del Organismo

Plazo de Presentación

21/07/2025
23:59 h
Plazo cerrado

Procedimiento

Lugar de ejecución
Ourense (ES113)
Procedimiento
Abierto
Presentación
Electrónica
Urgencia
Ordinaria
Financiación
No hay financiación con fondos de la UE

Fechas

Última Modificación
11/08/2025 11:48